بهترین قیمت آپارتمان در شهرک الهیه غرب منطقه 22 وشرایط خرید مسکونی

 • 5 ماه پیش
 • 0

شهرک الهیه غرب شهرکی زیبا و مدرن با معماری خاص در زمینی به وسعت مساحت حدودا 30 هکتار در غرب تهران می باشد.این شهرک در امتداد منطقه 22،در ضلع شمال غربی آن قرار گرفته است.شهرک الهیه به جهت داشتن لوکیشن خوبی که دارد؛امکانات و امتیازات بسیار خوبی را برای ساکنین خود فراهم آورده است.از بارزترین و مهمترین این امکانات:نزدیکی به مناطق گردشگری،تفریحی،رفاهی منطقه 22 و بهره مندی از امکانات خوب رفاهی،تفریحی،خدماتی، درمانی،ورزشی این منطقه می باشد؛ در این مقاله به معرفی بیشتر آن ها خواهیم پرداخت.

شهرک الهیه غرب

 • بافت شهری شهرک الهیه غرب
 • قطعات زمین در شهرک الهیه غرب
 • همسایه های شهرک الهیه غرب
 • امکانات و دسترسی های شهرک الهیه غرب

بافت شهری شهرک الهیه غرب

یکی ازویژگی های بسیار خوب شهرک الهیه تراکم پایین ساختمان هامی باشد.خانه های شهرک همگی دارای سه طبقه مسکونی می باشند. در هر ساختمان شش واحد مسکونی با متراژ کوچک و یا سه واحد مسکونی با متراژ بزرگتر قرار دارند.سبک معماری خاص ونمای زیبا و شکیل خانه های ویلایی با سقف شیب دار،باعث گردیده این شهرک به مکانی منحصر به فرد تبدیل شود و توجه بسیاری برای خرید مسکن به این شهرک زیبا معطوف شود.از لحاظ بافت شهری ساختار تمام خانه ها و خیابان های شهرک طبق مقررات و استاندارد های شهرسازی ونظام مهندسی می باشند.طوری که تمام خیابان ها اصلی و کوچه های فرعی طبق اصول استاندارد عریض بوده اند.تمام خانه های شهرک چه در ضلع شمالی و چه در ضلع جنوبی همگی از فضای سبزو نورگیری برخوردارند.

قیمت خانه در منطقه 22 و قیمت زمین در منطقه 22 شهرک الهیه غرب ،چه از لحاظ سرمایه گذاری وچه ازجهت سکونت بسیار مناسب می باشند وهم مقرون به صرفه می باشد.اگر قصد سرمایه گذاری در این منطقه زیبا را دارید با مراجعه نمودن به صفحه شماره تلفن املاک منطقه 22 و کسب اطلاعات بیشتر از قیمت های به روز و اطلاع از قیمت خرید و فروش برای سرمایه گذاری نمودن در نقاط بهتر منطقه با رایزنی نمودن با مشاوران می توانید با خیالی آسوده گام بردارید.

قطعات زمین در شهرک الهیه

شهرک الهیه غرب دارای 541 قطعه زمین می باشد،همه این قطعات دارای کاربری مسکونی وتعدادی نیز کاربری تجاری-مسکونی می باشند.قطعات زمین در این شهرک به ترتیب مساحت به اندازه های 360،372،384،396متر مربع می باشند.تمامی این قطعات دارای سند بوده ودارای کاربری ساخت مسکونی؛وکاربری ساخت تجاری نیز می باشند.

به لحاظ تراکم کم و خلوتی، سکوت و آرامشی که در شهرک الهیه برقرار است.باعث گردیده در سال های اخیر با روند افزایشی ساخت و ساز در این شهرک روبرو شویم که به طبع آن تعداد زیادی از زمین ها ساخته شدند اما هنوز تعدادی معدود زمین وجود دارند که هنوز دست نخورده باقی مانده اند.

همسایه های الهیه غرب

 • ایران مال
 • دریاچه چیتگر
 • آبشار تهران
 • باغ ملی گیاه شناسی
 • روستای زیبای وردیج
 • شهربازی هزار و یک شب

همانطور که گفته شد به جهت لوکیشن خوب شهرک الهیه غرب از 4 جهت جغرافیایی به این مراکز گردشگری و تفریحی در منطقه 22 دسترسی دارد.

از سمت شمال به بزرگراه شهید خرازی

از سمت غرب به مروارید شهروشهرک معروف چیتگر،برج های معروف منطقه مانند:مهتاب و برج های مروارید دانشگاه تهران

از سمت شرق به شهرک ویلایی نشین دانشگاه صنعتی شریف و برج های معروف همراه اول 

ازسمت جنوبی نیز به منطقه وردآورد منتهی می شود.

امکانات ودسترسی های شهرک الهیه

از بارزترین  امکانات تفریحی،گردشگری،رفاهی شهرک الهیه نزدیکی به مراکز گردشگری منطقه 22 تهران می باشد. از جمله  آنها می توان به مرکز خرید رز مال در اتوبان خرازی و  مجموعه عظیم ایران مال و مرکز خرید بام لند،در جوار دریاچه چیتگر را نام برد.

از امکانات پزشکی_خدماتی شهرک :نزدیکی به بیمارستان فوق تخصصی تریتا که در جوار مرکز خرید رز مال قرار دارد را می توان اشاره کرد.

ازمراکز تفریحی گردشگری: می توان به آبشار تهران ،پارک جنگلی چیتگر، پارک جنگلی لتمال کن ،ارتفاعات وردیج و دریاچه شهدای خلیج فارس را می توان نام برد.

آدرس :تهران.اتوبان همت غرب.بلوار اردستانی.شهرک الهیه غرب.


فروش واحدهای سرو آزاد


خانه های ویلایی شهرک مهر


خرید پنت هاوس در کوهک


واحد های تجاری پارسیس

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه