اجاره مغازه اجاره تجاری در ایران مال

  • 5 ماه پیش
  • 0

مجموعه ایران مال  منطقه 22 دارای تعداد زیادی واحد تجاری می باشد.علاوه بر واحد تجاری تعداد بی شماری دکه و غرفه های کوچک و بزرگ در میانه راهروهای مجموعه  قرار دارند؛ همه این غرفه ها در ارائه محصولات آرایشی،شال و روسری،اکسسوری موبایل،بستنی فروشی و عطر و ادکلن و…در حال فعالیت می باشند.عمده واحد های تجاری بیشتردر قالب فست فود،فود کورت،رستوران،نمایشگاه مبلمان و سرویس خواب وکفش،چرم،انگلیش هوم،ظروف لوکس آشپزخانه،بوتیک لباس و… فعالیت می کنند.اغلب مغازه ها و واحد های تجاری شعبه ای ازبرندهای معتبروشناخته شده در بازار می باشند که از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند.

شرایط اجاره واحد های تجاری و مغازه در ایران مال

عظمت و بزرگی ایران مال به قدری است که اگر بخواهیم از تمام غرفه ها و مغازه های آن دیدن کنیم .باید چند روز متوالی را به این کار اختصاص دهیم.

هیچ یک از واحد های تجاری در این مجموعه به فروش نمی رسند و فقط رهن و اجاره داده می شوند.قیمت رهن و اجاره واحد های تجاری با توجه به امکانات بسیار خوب و استثنایی که مجموعه برای صاحبان مشاغل در نظر گرفته است.  یکی از ویژگی های قابل توجه در تمامی این مغازه استفاده بسیار زیبا از شیشه سکوریت است. شیشه سکوریت علاوه بر مغازه حتی در تراس ها نیز به عنوان شیشه بالکن و نرده شیشه ای نصب شده است. بسیار خوب و مقرون به صرفه بوده و فرصتی طلایی برای دیده شدن و رونق کسب و کار برای صاحبان مشاغل می باشد.

قانون رهن واجاره واحد تجاری در ایران مال

قانون رهن و اجاره برای تمامی واحد ها به این صورت می باشد؛که درابتدا یک مبلغ مشخص به عنوان رهن و پیش پرداخت به صورت نقدی پرداخت می شود.مبلغ اجاره ماهانه نیزبه صورت درصدی مشخص که از درامد روزانه هر واحد که از ابتدا مشخص شده است کسر می گردد.کسر درصد مشخص در پایان هر روز کاری توسط بانک آینده برای هر واحد تجاری انجام می شود.

علاوه براین مبلغی مشخص شده نیز بابت هزینه های شارژو نگهداری مغازه و واحد تجاری دریافت می شود.

جالب است که هیچ یک از واحد های تجاری دارای شماره تلفن ثابت نبوده و همگی از دستگاه های کارت خوان سیارکه متعلق به مجموعه می باشد؛ تراکنش خرید و فروش را انجام می دهند.

اگر به دنبال اجاره واحد تجاری در مجموعه ایران مال هستید می توانید با مراجعه به صفحه شماره تلفن املاک منطقه 22 وتماس با مشاوران مجرب املاک ایرانیان در زمینه رهن و اجاره واطلاع از شرایط اجاره واحد های ایران مال اطلاعات کافی را دراین زمینه کسب نمایید.

شرایط اجاره کردن غرفه درایران مال

غرفه های مجموعه ایران مال اغلب در متراژهای بزرگ از متراژ 400 متری تا متراژ 1000 متری موجود می باشند.بیشتراین غرفه ها در قالب نمایشگاه مبلمان،سرویس خواب،تزیینات لوازم خانگی فعالیت می کنند.

بیشتر این واحد ها در طبقه همکف و در طبقه اول (1G) قراردارند.واحد های تجاری که در قالب فود کورت فعالیت می کنند بیشتر در طبقه سوم قسمت انتهای سالن منتهی به سینما و در طبقه دوم به صورت رستورانی ویک شعبه هم در طبقه بام ایران مال متمرکز هستند.

سوالاتی که معمولا از مشاوران ما میپرسید:

بسیاری از فروشندگان و صاحبان کسب و کار ها در ایران مال به دنبال خرید و یا اجاره خانه در نزدیکی محل کارشان هستند. یکی از بیشترین سوالاتی که از ما میشود این است

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه